• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Камуфлювання сивини

Ціна від 200грн

Багатьом чоловікам подобається помірна сивина, яка підкреслює статус, серйозність і мужність. Але що робити, якщо сивого волосся стає все більше, і вони псують весь образ? В такому випадку допоможе камуфлювання волосся. Ця послуга надається в кожному барбершопі Фрізор, які вже відкриті у багатьох містах України та Європи. Професійні майстри з легкістю досягають потрібного ефекту, позбавляючи бороду або зачіску від сивого волосся. При необхідності можна задати будь-який тон волоссю, зробити їх темніше або світліше. У барбершопах Фрізор можливо все!

Що таке камуфлювання сивини?

Камуфлювання волосся не має нічого спільного з традиційним фарбуванням. Тому тобі не варто хвилюватися про те, що після цієї процедури доведеться постійно фарбувати волосся, а їх колір взагалі буде зовсім іншим. Камуфлювання бороди і волосся на голові зафарбовує лише сиве волосся завдяки використанню спеціальних фарб, призначених саме для чоловіків.

У чому особливість процедури:

Це означає, що досить періодично відвідувати майстра у барбершопі Фрізор для камуфляжу, щоб завжди виглядати на всі сто! У використовуваних фарбах немає аміаку та інших речовин, які впливають на природний колір волосся і їх структуру. Спеціальна фарба має щадний склад. Її наносять на волосся всього на 5-10 хвилин, шляхом чого фарба не проникає глибоко в корінь волосся. Але цього достатньо, щоб до 5 тижнів повністю зафарбувати світлі волоски на голові й бороді, незалежно від їх інтенсивності та природного відтінку волосся. Ти можеш мати світлі, темні, руді, русяве або будь-яке інше волосся. Ефект від камуфляжу буде однаково помітний. Тим більше, що в барбершопах Фрізор завжди є в наявності професійна фарба під різний тип волосся.

У чому особливість чоловічого камуфлювання сивини?

У багатьох країнах Європи камуфлювання волосся вважається серед чоловіків обов’язковою процедурою під час стрижки. Команда Фрізор повністю підтримує таку традицію і пропонує кожному бажаючому за невелику вартість закамуфлювати сиве волосся. Ця процедура не займе багато часу, зате ефект протримається більше одного місяця.

Шляхом використання професійної фарби з ліпідними молекулами волосся після камуфлювання стає м’якше і шовковистіше. Йому повертається природний колір і насиченість. Крім цього, в спеціальні засоби для зафарбовування сивини входять елементи для захисту від ультрафіолету. Це захищає волосся від негативного впливу сонячних променів влітку.

Запишіться на камуфлювання волосся у Frisor

Всього за пару кліків ти можеш записатися на процедуру камуфлювання волосся і бороди у своєму місті, де працюють філії Frisor. Відвідування чоловічого салону завжди викликає позитивні і яскраві емоції. Адже команда Фрізор створює приємну, дружню і воістину чоловічу атмосферу. Це означає, що при відвідуванні барбершопа можна добре провести час, поспілкуватися з досвідченим майстром, випити будь-якого напою з бару або почитати модний журнал.Барбери підберуть для тебе засіб камуфлювання відповідно до типу і відтінку волосся. Головне, що після зафарбовування сивини зовнішній вигляд не зміниться, крім того, що світлих волосків на голові, вусах і бороді більше не буде.Класно, правда?

Часто задавані питання (FAQ)

Чим камуфлювання сивини відрізняється від фарбування волосся?

Для камуфляжу сивини використовується спеціальна фарба, яка не змінює природний колір волосся. Пігменти цієї фарби лише відновлюють природний відтінок сивого волосся.

Чи корисно камуфлювання сивини?

Так, в спеціальних фарбах для камуфляжу сивини є корисні ліпіди й елементи захисту від УФ-випромінювання. Це надає волоссю об'єм, насиченість кольору і запобігає від вигорання на сонці.

Як часто потрібно зафарбовувати сиве волосся?

В середньому, камуфлювання волосся робиться один раз в 4-6 тижнів. Це залежить від інтенсивності поширення сивини.
 • Бренд лідер на ринку України

  🥇 Бренд лідер на ринку України

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  😍 600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  💈 Підтримуємо чоловічі традиції

 • Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

  ✂️ Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

 • 💯 Топових барберів

  💯 Топових барберів

 • Любимо мир

  🕊 Любимо мир :)

Інші послуги

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.