• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Стрижка під насадку машинкою

Ціна від 200грн

Коротка стрижка машинкою завжди виглядає ефектно і акуратно. Подібна зачіска підходить тим, хто віддає перевагу активному спосібу життя. Адже на кілька тижнів після такої стрижки можна забути про необхідність укладати волосся.

У барбершопах Фрізор коротка стрижка під машинку виконується всього за 20-30 хвилин. Цього достатньо, щоб правильно підібрати форму зачіски, вибрати довжину і стиль переходів з урахуванням форми обличчя і побажань. Це не означає, що майстер використовує тільки одну насадку. Навіть проста на перший погляд зачіска вимагає особливої ​​уваги до деталей. Тому барбери виключають найменші недоліки, доводячи кожну стрижку під насадку до досконалості.

Послуга стрижки під насадку

Стрижки машинкою здійснюються в кілька етапів:

 1. Миття голови з подальшим висушуванням феном.
 2. Обговорення деталей стрижки та підбір майстром оптимальних насадок.
 3. Безпосередня стрижка і створення правильної окантовки.
 4. Повторне миття голови, щоб прибрати зістрижене волосся.
 5. Застосування засобів догляну при необхідності.

Навіть коротке волосся в деяких випадках доводиться укладати спеціальними засобами. Майстри Фрізору зроблять це без труднощів! Тим більше, що в кожному барбершопі є широкий вибір професійних засобів для укладання і догляду.

Для кожної стрижки майстри використовують тільки найкращі інструменти, серед яких машинки для стрижки топ-брендів, а також гострі ножиці преміального сегменту. Це важливо, щоб отримати рівний зріз волосся без будь-яких вад. Саме в таких деталях і проявляється різниця між стрижкою в дешевій перукарні та відвідуванням справжнього чоловічого салону Фрізор.

Висока якість стрижки під машинку визначається деталями. Наприклад, невід’ємною частиною процесу є створенням абсолютно симетричною окантовки. Це робиться з урахуванням параметрів голови та відповідно до міжнародних правил школи барберів. Тому кожна зачіска буде виглядати актуальною і трендової.

Також майстри в процесі стрижки підголюють деякі зони голови, якщо це передбачено обраному стилю. А після вибривання використовується преміальний лосьйон з дуже приємним і стійким ароматом.

Чому варто вибрати стрижку під машинку в барбершопах Фрізор

Правильно виконана коротка стрижка підійде практично кожному. Її варто вибирати при активному способі життя і при небажанні витрачати щодня час на укладання волосся. Коротка зачіска дозволяє ще й заощадити на спеціальних засобах і лосьйонах.А готовий результат підкреслює мужність, статусність і привабливість. Адже завдяки короткій зачісці можна підкреслити інші особливості особи (наприклад, візуально виділити вилиці та віски).У барбершопах мережі Фрізор ціна на стрижку під машинку завжди доступна. Вибирай вільний час і записуйся на будь-який день до одного з досвідчених майстрів салону.

Часто задавані питання (FAQ)

Скільки часу триватиме стрижка під машинку?

Тривалість коротких стрижок індивідуальна. Зазвичай майстер справляється за 20-30 хвилин. У цей час входить і процес миття голови з наступним сушінням, і застосування пудри або лосьйону після стрижки, і обмивання волосся після завершення стрижки.

У чому особливість короткої стрижки?

Правильна коротка стрижка підійде практично будь-кому. Для цього майстер враховує різні фактори, включаючи форму голови, спосіб життя та інші анатомічні особливості. У підсумку виходить завжди акуратна, ефектна і симетрична зачіска.

Скільки коштує стрижка під машинку у барбершопі Фрізор?

Вартість стрижки під насадку становить від 200 гривень в будь-якому з салонів мережі Frisor.
 • Бренд лідер на ринку України

  🥇 Бренд лідер на ринку України

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  😍 600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  💈 Підтримуємо чоловічі традиції

 • Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

  ✂️ Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

 • 💯 Топових барберів

  💯 Топових барберів

 • Любимо мир

  🕊 Любимо мир :)

Інші послуги

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.