працювати у Frisor

 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Дитяча стрижка

Ціна від 300грн

Кожна дитина заслуговує на те, щоб виглядати стильно і сучасно. Звертайся до досвідчених майстрів мережі барбершопів Frisor! Барбери підберуть зачіску для малюка, яка йому найбільше підійде відповідно до його стилю одягу й уподобанням. Сучасні дитячі стрижки для хлопчиків роблять хлопців впевненіше в собі та дозволяють виділятися серед своїх однолітків в школі або де-небудь у дворі будинку.

Які стрижки роблять дітям в барбершопах Frisor

Дуже важливо, щоб модні стрижки для хлопчиків дійсно підходили малюкові під його тип волосся, стиль одягу, форму голови та інші фактори. Все це досвідчений майстер обов’язково враховує перед вибором тієї чи іншої зачіски. Однак основним критерієм вибору залишається мати або батько, а також побажання самого хлопчика.

Модні стрижки для хлопчика можна розділити на два умовних види:

До класичних дитячих зачісок відносять напівбокс, бокс, канадку або британку. У такій варіації зазвичай зверху залишається трохи більше волосся середньої довжини, а боки та потилицю коротшають з плавним і рівним переходом. Це підійде тим дітям, які хочуть виглядати акуратно і сучасно, але не занадто зухвало серед своїх друзів.

Модельні стрижки є оригінальною інтерпретацією зовнішнього вигляду хлопчика. До них відносять зачіски з оригінальними малюнками або іншими складними елементами. Найчастіше модельні стрижки для дітей вибирають для фотосесій або якихось знакових подій (наприклад, до Дня Народження). Але постригтися так можна і просто заради того, щоб виділятися серед своїх друзів і знайомих.

Найголовніше, що довгі й короткі стрижки для хлопчиків виконуються майстрами Frisor c урахуванням сучасних модних тенденцій. Крім цього майстри враховують і безліч інших факторів, включаючи тип волосся, форму обличчя, симетрію і багато іншого. В цьому і проявляється індивідуальний підхід майстра до дитини.

У чому особливість дитячих стрижок в барбершопах Frisor

Культура салонів Frisor цілком спрямована на високоякісний сервіс і професіоналізм. Кожен майстер має досвід роботи з дітьми різного віку. Під час стрижки приділяється особлива увага стерильності та акуратності. Всі гострі предмети кладуться поза досяжністю малюка. А для його дозвілля менеджером залу можуть бути запропоновані розваги у вигляді коміксів, дитячого журналу, який-небудь гри. Перед і після стрижки батьки з дитиною можуть провести час в м'якій зоні очікування з напоями та настільними іграми, які пропонуються всім гостям.Варто відзначити, що майстри завжди дуже доброзичливі до дітей під час роботи. Вони намагаються перебувати на одній хвилі з хлопцями, підтримувати дружню бесіду. Внаслідок цього дітям дуже подобається відвідувати барбершопи Frisor.

Часто задавані питання (FAQ)

Як підготувати дитину до стрижки?

Дитина буде добре поводитися, якщо вона буде відчувати себе спокійно і комфортно. Для цього рекомендовано поруч знаходитись одному з батьків. Додатково можна в руки дати малюкові його улюблену іграшку або ж включити мультфільм на смартфоні або планшеті.

Які стрижки роблять дітям?

Майстри барбершопа можуть зробити дитині будь-яку стрижку, яку вона захоче сама та її батько. Залежно від стилю одягу, форми голови, типу волосся і побажань, дитині можна зробити коротку, довгу або модельну стрижку.

Скільки коштує дитяча стрижка під Frisor?

Дитяча стрижка в барбершопах Frisor коштує від 300 гривень (для дітей до 12 років).
 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Інші послуги

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.