• Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Чоловіча стрижка

Ціна від 300грн

Погодься, що твоя зачіска повинна не тільки відповідати способу життя, а й підкреслювати переваги форми обличчя. Навряд чи цього можна домогтися, якщо раз за разом відвідувати безіменні перукарні з безіменними майстрами. У мережі барбершопів Frisor діє власна культура, при якій гості приходять до певного майстра для створення індивідуальної зачіски, яка підкреслить мужність і буде підходити під образ життя.

Чоловічі зачіски, які створюють майстри Frisor, опрацьовуються до дрібниць. Можливо, така робота досвідченого барбера займе трохи більше часу (до 40 хвилин), але це того варто. Час, проведений в барбершопі, пройде непомітно. Адже його можна доповнити доброзичливою і корисною бесідою з майстром або ж насолодитися будь-яким із запропонованих напоїв: кавою, віскі, пивом або ж содовою.

Чоловічі зачіски в мережі барбершопів Frisor

Тобі пощастило! Адже барбери мережі Frisor дійсно знають, як в деталях втілити бажану чоловічу зачіску. Майстри при цьому враховують такі деталі, як пропорції обличчя, форму і риси. У підсумку зачіска буде індивідуальною, що приховує можливі недоліки і підкреслює потрібні деталі.

Найпоширеніші чоловічі стрижки, які ти можеш зробити у будь-якого майстра Frisor:

Однак тобі не обов’язково знати назву всіх зачісок і їх деталі. Про це подбає майстер, а ти просто передай йому свої побажання.

Особливості чоловічих стрижок у Frisor

У чому Frisor є унікальним? У підході до процесу створення зачісок хлопців і чоловіків. Ти можеш бути впевнений в тому, що під час роботи майстри використовують тільки професійні інструменти преміальної якост. Аналогічний підхід і до вибору засобів для догляду за волоссям. Тому під час гоління, камуфлювання волосся і укладання використовується краща чоловіча косметика. Повір, після неї багато гостей салонів виявляють бажання придбати у Frisor Shop такі засоби для щоденного догляду, щоб завжди бути на висоті.

Тисячі гостей щомісяця вибирають салони Frisor для стрижки з різних причин:

Простий запис і класний сервіс

Якість зачісок - це не єдиний фактор, який слід враховувати при виборі барбершопа. Багато що залежить від якості обслуговування і простоти сервісу. Для підвищення зручності та лояльності команда Frisor розробила мобільний додаток, через яке ти можеш записатися на стрижку в найближчому салоні мережі на зручний час, до певного майстру. Записатися зручно також по телефону або через сайт, в режимі он-лайн. Повір, в тебе це займе всього кілька секунд. Добре організована і робота адміністраторів. Дівчата допоможуть підібрати час і дату, а безпосередньо при відвідуванні запропонують напої або інші способи дозвілля при очікувані. Якщо ти хочеш відчути особливу культуру чоловічого салону Frisor, то не забудь записатися!

Часто задавані питання (FAQ)

Які ціни на чоловічі стрижки в барбершопах Frisor?

У мережі салонів Frisor діють лояльні ціни. Вартість стандартної чоловічої стрижки становить від 300 гривень. А ось вартість стрижки з коротким волоссям під машинку становить від 200 гривень.

Яку чоловічу зачіску можна зробити в барбершопах Frisor?

Професійні барбери мережі Frisor допоможуть визначитися з вибором зачіски при необхідності. Так як майстри враховують ще й такі деталі, як пропорції голови, об’єм і тип волосся, форму обличчя і багато іншого. Виконати можна будь-яку зачіску.

Що входить у вартість чоловічої стрижки?

У вартість чоловічої стрижки входить безпосередня робота майстра, частування напоями, а також використання різних косметичних засобів для укладання, які використовує майстер в процесі роботи.
 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Інші послуги

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.