• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Стрижка вусів

Ціна від 100грн

Чоловічі вуса не терплять до себе зневажливого ставлення. При їх наявності за ними потрібен постійний догляд, як і за бородою або зачіскою. Професійні майстри мережі барбершопів Frisor допоможуть зберегти бездоганний зовнішній вигляд, а також підкажуть, які косметичні засоби краще використовувати в повсякденному догляді. Просто запишись до майстра в салоні свого міста!

Стрижка бороди і вусів в салонах Frisor не займає багато часу. Ти можеш переконатися в цьому сам. Всього за 20-30 хвилин барбери акуратно підстригають волосся на обличчі, роблять симетричну окантовку та підбирають оптимальну форму і стиль.

Як стрижуть вуса в салоні барбершопів Frisor

Як би дивно це не звучало, але існують різні зачіски вусів:

Це найпоширеніші стилі стрижки вусів і бороди. Однак часто майстри просто роблять окантовку існуючої форми, прибирають довжину, вирівнюють, голять і обробляють волосся косметичними чоловічими засобами. Адже тільки доглянуті вуса з бородою виглядають презентабельно, мужньо і статусно.

Довірся професійним барберам Frisor для стрижки вусів і бороди

Перед тим, як приступати до процесу стрижки вусів майстри салонів Frisor враховують не просто твої побажання, але і оцінюють параметри обличчя: форму, симетрію, об’єм, структуру волосся. Це дозволяє у підсумку отримати ідеальний результат, який не буде виділятися, а лише підкреслить статус.

Також в роботі з вусами і бородою барбери враховують напрямок росту волосся, густоту, колір і інші параметри. Зверніть увагу, що при необхідності можна замовити послугу камуфлювання для додання волоссю вусів і бороди більш темного відтінку з зафарбовуванням сивини (якщо вона є).

Зверни увагу на точність роботи, симетрію окантовки і добре підібрану форму при будь-якому типі волосся вусів і бороди. Все це можливо не тільки за рахунок професіоналізму, а й за рахунок особливої ​​культури стрижок.

Ти знав, що у Frisor особлива атмосфера? Це й інтер'єр, який складається вручну з тисяч деталей, і запатентоване освітлення, і преміальні інструменти для роботи. Майстри також приділяють особливу увагу індивідуального підбору масел та інших засобів для догляду за вусами та бородою. Хочеш дізнатися, як буде виглядати завершена робота досвідченого майстра? На цій сторінці ти можеш подивитися фото і відео стрижки вусів, яку виконували барбери в салонах Frisor по всій Україні і за кордоном (адже барбершопи цієї мережі відкриті і в Європі).Оціни на собі всі переваги стрижки вусів в Києві і інших містах України, в яких працюють салони мережі Frisor. Вибери своє місто і запишись до майстра, отримавши справжнє естетичне задоволення від результату.

Часто задавані питання (FAQ)

Як часто потрібно стригти вуса?

Коригувати вуса краще з періодичністю один в раз в 1-2 тижні, залежно від інтенсивності росту.

Чому не варто стригти вуса самостійно?

Самостійно дуже важко вивести ідеальну симетрію. До того ж, майстри використовують професійний інструмент і точно знають, як домогтися потрібної форми.

Скільки коштує стрижка вусів в салонах барбершопів Frisor?

Вартість стрижки вусів починається від 100 гривень в мережі салонів Frisor. Додатково може оплачуватися корекція бороди і камуфлювання.
 • Бренд лідер на ринку України

  🥇 Бренд лідер на ринку України

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  😍 600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  💈 Підтримуємо чоловічі традиції

 • Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

  ✂️ Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

 • 💯 Топових барберів

  💯 Топових барберів

 • Любимо мир

  🕊 Любимо мир :)

Інші послуги

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.