працювати у Frisor

 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Гоління небезпечною бритвою

Ціна від 300грн

Послуга королівського гоління у барбершопах Frisor є цілим ритуалом, завдяки якому вдається досягти ідеально гладкої шкіри на обличчі без роздратування на довгий час. Техніка гоління небезпечною бритвою дозволяє насолодитися процесом від початку і до кінця, оскільки майстер застосовує методику розпарювання шкіри до гоління. Це розслабляє і дозволяє на мить забути про все навколо. Цей момент завжди можна підтримати дружньою бесідою з майстром, адже у барбершопах мережі Frisor завжди цікаво і комфортно.

Що собою являє королівське гоління?

Перші інструменти для гоління лезом були придумані Вільямом Труфітом, який згодом заснував компанію TRUEFITT & HILL ще в 1805 році. З того часу мода на такий спосіб гоління поширилася по всьому світу і впевнено дійшла до наших днів.

Але це не означає, що кожен може в домашніх умовах повторювати цю процедуру навіть при наявності хорошого інструменту. Майстри проходять тривале навчання і підготовку, вивчаючи теорію і практику процесу королівського гоління.

Перед тим як голитися небезпечною бритвою, шкіра розпарюється гарячими вологими рушниками. Лише після цього можна акуратними рухами голити шкіру на обличчі, утримуючи бритву з лезами під певним кутом. Для кращої якості використовується спеціальне мило для гоління небезпечною бритвою або інші професійні засоби.

Кінцевий результат кожного разу дивує. Майстрам Frisor вдається завжди досягати бажаного результату: ідеально гладкої шкіри на обличчі, відсутність роздратування і неприємних відчуттів. Виявляється, гоління може мати такий ефект! Результат королівського гоління не зрівняється з наслідками роботи ручної або автоматичною машинкою для гоління. Тобі обов’язково варто спробувати цю послугу в одному з салонів Frisor, незалежно від довжини щетини.

Особливість гоління небезпечною бритвою у Frisor

Є кілька особливостей послуги королівського гоління у Frisor:
 • Використання чоловічої косметики преміального рівня для підготовки до гоління і позбавлення від роздратування шкіри;
 • Ідеально гладка шкіра без щетини на довгий час;
 • Акуратність і уважність майстрів до деталей і твоїм побажанням;
 • Застосування традиційних небезпечних бритв світових брендів.
Попри назву, весь процес королівського гоління не можна назвати небезпечним або неприємним. Будь впевнений, що ти не відчуєш ніякого дискомфорту. Навпаки, отримаєш задоволення від процесу догляду за своїм обличчям. А під час розпарювання можна розслабитися й усамітнитися зі своїми думками.А щоб докладніше познайомитися з процесом, подивися відео про те, як голитися небезпечною бритвою. Знайти їх можна на нашому сайті.

Часто задавані питання (FAQ)

Чи можна голитися небезпечною бритвою дуже часто?

Правильний процес гоління небезпечною бритвою не шкодить шкірі, а навпаки очищає її та робить більш гладкою.

Чи можна в домашніх умовах голитися небезпечною бритвою?

У домашніх умовах використовувати небезпечну бритву рекомендовано тільки досвідченим майстрам. При відсутності таких навичок краще довіритися професіоналу, інакше можна поранити себе.

Скільки коштує королівське гоління у барбершопах Frisor?

Вартість послуги небезпечного гоління у салонах Frisor становить від 300 гривень. У цю вартість входить підготовка до процесу гоління (розпарювання шкіри), безпосереднє гоління і подальша обробка шкіри обличчя лосьйоном преміального класу.
 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Інші послуги

Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.