працювати у Frisor

 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Frisor XIII

м. Дарниця

Харківське шосе, 7/13
063 381 00 13

Про перукарню

Frisor Barbershop лого з бородою
Барбершоп біля метро Дарниця набагато краще звичайної перукарні. Frisor XIII є класичним барбершопом, де майстри своєї справи роблять якісні стрижки, що відповідають особливостям форми обличчя, статури і стилю. Кожен клієнт – дорогий і довгоочікуваний друг, якого ми завжди раді бачити в нашій перукарні на Харківському шосе, 7/13.

Чому варто вибрати барбершоп в Києві на Дарниці?

Перукарня в Києві на Дарниці Frisor XIII – це традиційний барбершоп, що представляє собою всі класичні риси англійської цирульні. Ми поєднали класику і сучасність для досягнення максимально комфортної атмосфери в нашому закладі. Сюди ви можете прийти не тільки привести себе в порядок, поекспериментувати із зовнішністю або оновити імідж – перукарня на Дарниці дійсно є місцем, де чоловіки можуть спокійно обговорити всі питання світобудови, відпочити від суєти і приємно провести час. Тут ви не побачите типових для універсальних закладів рожевих тонів, позолоти і недоречного декору. Гламур і химерність – не про нас, адже ми цінуємо традиції та лаконічність. До пріоритетів барбершопу у метро Дарниця відносяться практичність і комфортабельність. Майстри Frisor XIII є професіоналами, які проводять вичерпну консультацію по догляду за стрижкою і бородою, а також допомагають визначитися у виборі підходящої зачіски. Барбер орієнтується не на моду, а на індивідуальні особливості кожного гостя, адже те, що в тренді, може банально не підійти через особливості форми обличчя або стилю одягу. У чоловічій перукарні на Дарниці не використовують традиційні машинки і інструменти, адже для отримання ідеального акуратного результату неприпустимо застосування бюджетних ножиць. Майстри барбершопу на Дарниці оснащені останніми технологічними нововведеннями і використовують тільки перевірену високоякісну косметику. Барбери Frisor XIII постійно відточують свої вміння, вибирають тільки найкраще, щоб клієнт завжди залишався задоволений результатом. Нашою перевагою також є зручне розташування: філія знаходиться між ТЦ «МегаСіті» і Дарницької площею. Сюди можна без проблем приїхати як на власному автомобілі, так і на громадському транспорті.

Які послуги пропонує перукарня біля метро Дарниця?

У барбершопі Frisor XIII ви можете скористатися наступними послугами:
 • Стрижкою. Наші майстри підкажуть, яка зачіска підійде вам найкраще: британка, канадка, помпадур, бокс, напівбокс, топ-кнот або квіфф.
 • Корекцією форми і довжини бороди і вусів.
 • Камуфлюванням.
 • Восковою епіляцією особи.
 • Королівським голінням.
 • Миттям волосся.
Переконатися у високій якості сервісу ви можете самостійно, відвідавши барбершоп в Києві на Дарниці. В нашій перукарні ви зможете відчути невимушену атмосферу і насолодитися чоловічою компанією під час стрижки.
 • Бренд лідер

  Бренд лідер

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  Підтримуємо чоловічі традиції

 • Любимо світ

  Любимо світ :)

Carlsberg - партнёр Frisor Nemiroff Bushmills Morshinskaya

Контакти

Frisor XIII

м. Дарниця

Харківське шосе, 7/13
063 381 00 13
Час роботи:
10:00 - 21:00
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.