• Frisor TikTok
 • Frisor в Фейсбуке
 • Frisor в Youtube
 • Frisor в Instagram

Frisor IX

Троєщина

вул. Оноре де Бальзака, 12
068 482 29 97

Про перукарню

Frisor Barbershop лого з бородою

Дев’ята філія Frisor запрошує гостей відчути себе у центрі справжнього чоловічого клубу, де можна не лише постригтися, а й отримати яскраві емоції. Це місце для справжніх чоловіків, які хочуть бути в центрі уваги, маючи акуратну та сучасну стрижку, а також доглянуту бороду та шкіру обличчя.

Ми запрошуємо кожного з вас на стрижку на Троєщину, де у зручному місці розташована дев’ята філія барбершопа Frisor.

Особливості розташування

Розташування цієї філії є її особливістю. Якщо бути точніше, то барбершоп знаходиться на вулиці Оноре де Бальзака в будинку 12. Це фасадне приміщення з великими вікнами та високими стелями. При цьому для гостей виділені місця для паркування в достатній кількості. Навіть о годині пік кожен зможе знайти місце, де залишити своє авто біля барбершопа під наглядом камер відеоспостереження.

Філія розташована біля однієї з головних транспортних артерій району, тому сюди зручно діставатися і власним авто, і громадським транспортом. Велика вивіска, що світиться, не дасть помилитися, і ви точно потрапите за адресою, в найкращий барбершоп Троєщини.

Великий вибір послуг

Ще однією “фішкою” цієї філії є широкий спектр послуг. Як і в будь-якому іншому барбершопі Frisor, тут можна постригти бороду, зробити класну стрижку, а також закамуфлювати сивину. Додатково у дев’ятій філії барбершопа на Троєщині є послуга воскового видалення волосся. Тому кожен гість зможе отримати весь спектр послуг з догляду за обличчям та волоссям в одному місці, сидячи у комфортному кріслі барбера.

Особлива атмосфера

Ця чоловіча перукарня у Києві на Троєщині відрізняється ще й особливою атмосферою. Як відомо, Frisor позиціонує себе як чоловічий клуб за інтересами, де на перше місце виходить свобода, бажання стежити за собою, а також інші цінності справжнього чоловіка.

Дев’ята філія виконана у класичному англійському стилі з відповідним тематичним декором. Стіни у барбершопі пофарбовані у фірмовий темно-зелений колір із декоруванням дерев’яними панелями ручної роботи. При оформленні інтер’єру барбершопа використовувалися також предмети старовини, привезені з Англії або вже придбані в Україні.

Невід’ємною частиною інтер’єру цієї філії є м’які меблі із натуральної шкіри. Сидіти в залі очікування на дивані дуже зручно та м’яко. Це дозволяє розслабитися після важкого робочого дня та отримати задоволення під час стрижки.

Професійна команда

Найціннішим у будь-якій філії барбершопу Frisor є його команда. У дев’ятій філії працюють справжні професіонали. Діти не просто пройшли курс навчання. Кожен із них у середньому має понад 5 років досвіду у цій індустрії. Їм довіряють не лише тисячі гостей, а й зіркові відвідувачі, які нерідко відвідують це місце.

Довіртеся профі та насолоджуйтеся чоловічою стрижкою у філії Frisor на Троєщині.

 • Бренд лідер на ринку України

  🥇 Бренд лідер на ринку України

 • 600 задоволених клієнтів кожен день

  😍 600 задоволених клієнтів кожен день

 • Підтримуємо чоловічі традиції

  💈 Підтримуємо чоловічі традиції

 • Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

  ✂️ Стрижемо, голимо і наливаємо віскі

 • 💯 Топових барберів

  💯 Топових барберів

 • Любимо мир

  🕊 Любимо мир :)

Frisor Radio
 • Carlsberg - партнёр Frisor
 • Nemiroff
 • Bushmills
 • Morshinskaya

Контакти

Frisor IX

Троєщина

вул. Оноре де Бальзака, 12
068 482 29 97
Час роботи:
Щодня 10:00 - 21:00
Реєстрація Користувача на Ресурсі і подальше його використання, означає повне і беззастережне прийняття Користувачем цієї Згоди.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.